Prosto z bloga
About • Empire Music Studio
2
page-template-default,page,page-id-2,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,side_area_uncovered_from_content,columns-4,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-7.7,wpb-js-composer js-comp-ver-4.7.4,vc_responsive

O Empire. O Rapie. O kręgach.

Wielu ludzi zastanawia się nad tym, kto ma faktyczną władzę nad światem. Cóż, nie mamy najmniejszego pojęcia, ale wiemy za to, kto w niedalekiej przyszłości będzie rządził rapem. Na terenie Polski i całego zachodniego świata, odnotowuje się coraz więcej przypadków prób werbunku do tajnej organizacji oznaczonej niewiele na razie mówiącą sygnaturą “Empire”. Prób – warto to zaznaczyć – udanych. Siatka wzajemnych powiązań zatacza coraz szersze kręgi. Nie wiadomo jakich argumentów używają przedstawiciele tej nierozpracowanej jeszcze organizacji, ale po skuteczności ich działań można założyć, że z całą pewnością trudno jest im się oprzeć. Szczególne narażeni na kontakt z agentami tajemniczej służby są najlepsi w Polsce i zagranicą specjaliści od rytmicznego wyrażania swoich bezkompromisowych poglądów.

 

O aktywności mężczyzn w czerni, których podejrzewa się o działanie na rzecz organizacji “Empire” dowiadujemy się z licznych ustnych przekazów. Wśród plotek krążących o projekcie, nie brakuje także takich, które donoszą, że w szeregi imperium zwerbowany został jeden z najbardziej uznanych i najpopularniejszych światowych producentów. Do niedawna, były one jedynym śladem istnienia zawiązującego się imperium.

 

Do niedawna. Właśnie dotarliśmy do nagrania, które może rzucić nowe światło na tę zagadkową sprawę…

INTRO
EPISODE 1
EPISODE 2
EPISODE 3
EPISODE 4
EPISODE 5