Prosto z bloga
donGURALesko – DUPA JAK TY (prod. Matheo) • Empire Music Studio
81
page-template-default,page,page-id-81,page-child,parent-pageid-33,ajax_fade,page_not_loaded,,side_area_uncovered_from_content,columns-4,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-7.7,wpb-js-composer js-comp-ver-4.7.4,vc_responsive
 

donGURALesko – DUPA JAK TY (prod. Matheo)

Chciałem coś powiedzieć o Twoim intelekcie

EMS002: BANG! BANG!

To jest napad na klub. Łapy w górę, dupy na parkiet, hajs na nasze konta!

Widzisz je na ulicy, rozmawiasz o nich z kumplami, lajkujesz je w internecie, ciągle myślisz o nich. Tak, jesteś całkowicie zdrowy i tak, dupy zasługują na swój hymn. Oczywiście, były już nawiązania do dup w różnych kawałkach, jednak ta fascynująca część ciała domagała się pełnego utworu. Tak właśnie powstał mesjasz bangerów – kawałek „Dupa jak Ty”.

Wspólne dzieło donGURALesko i Matheo jest kawałkiem z rodzaju „hate it or love it”. Albo się tym jarasz i propsujesz (rekomendowana postawa), albo masz problem i trochę boli Cię… dupa! Do utworu powstał wysokobudżetowy teledysk, który aż prosi się o ciągłe wciskanie przycisku „repeat”. Boss pochwala taką postawę.

Niezależnie od tego, czy jesteś właśnie w klubie czy na domówce z YouTube, zawsze kiedy usłyszysz początkowe słowa „Giovanni i Puccini wrócili”, nie czekaj dłużej. Wbijaj na parkiet i kręć dupą & kręć dupą & kręć dupą & kręć dupą & kręć dupą & kręć dupą, bo przecież nie ma takiej dupy co ma dupę jak Ty. 😉

DUPA JAK TY Remixed

Są różne dupy, sam zobacz:

Julas Beats

DJ Khaled w tle krzyczy „REEMIIXX”. Empire Music Studio prezentuje: remix klubowego bangera „Dupa Jak Ty”. Autorem muzyki jest nie kto inny, jak Julas Beats! BANG!

Julas Beats

Na specjalne życzenie słuchaczy: JulasBeats extended remix – INSTRUMENTAL

DJ Soina

Sprawdzajcie oficjalny blend bangera „Dupa jak ty” z pod igły reprezentanta imperium. Lubisz dobry vibe ? U nas go znajdziesz, DJ Soina daj loop’a !

Making of Dupa Jak Ty

DUPA JAK TY on Soundcloud

Dupa Jak Ty Limited

Przygotowaliśmy limitowaną do 100 sztuk wersję singla