Prosto z bloga
Wuzet x Porchy – WARNING (prod. Matheo) • Empire Music Studio
54
page-template-default,page,page-id-54,page-child,parent-pageid-33,ajax_fade,page_not_loaded,,side_area_uncovered_from_content,columns-4,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-7.7,wpb-js-composer js-comp-ver-4.7.4,vc_responsive
 

Wuzet x Porchy – WARNING (prod. Matheo)

Tu gdzie basu nie da się udchudzić

EMS001: WARNING Welcome

To coś jak przywitanie pięścią w twarz. Zapamiętasz nas na długo!

Tajemnicza organizacja, o której coraz głośniej w rapowym świecie, opublikowała wiele mówiący filmik. Wszystko wskazuje na to, że to zaledwie część większej całości. Możemy z niego wywnioskować, że obszarem jej działalności jest głównie scena rap, bez podziału na kraje, czy strefy językowe, o czym świadczy chociażby ulokowanie scenerii klipu w Londynie oraz udział w nim międzynarodowego towarzystwa.

Osoby przedstawione na teledysku, zidentyfikowane na podstawie zapisu wideo, to najprawdopodobniej: znany polski – ale od lat terminujący na Wyspach – grajmowiec, Wuzet, oraz portugalski – acz również zamieszkały w Zjednoczonym Królestwie – raper i piosenkarz, Porchy. Zachodzą podejrzenia, że to dopiero początek.

Zaleca się czujność i baczne sprawdzanie kanałów sygnowanych znakiem Empire Music Studio, na których w każdej chwili mogą pojawić się nowe poszlaki w tej zagadkowej sprawie.

Produkcja: Matheo

Rap: Wuzet, Porchy

Mix/Mastering: Julas Beatz

Wideo: Adam Bocheński

Współpraca wideo: Poznań I Love You

Operatorzy: Adam Bocheński, Aleksander Dykczak, Błażej Szydzisz

© Empire Music Studio, 2014

WARNING Remixed

Pierwsze wydawnictwo sygnowane znakiem #empiremusicstudio, prócz oryginalnej wersji utwóru “Warning”, zawiera także m.in. dwa remiksy autorstwa PLN.Beatz i SZATa, dające znanym już Wam wokalom nowe życie.

PLN.Beatz

Prezentujemy pierwszy z remiksów singla „Warning”, autorstwa PLN.Beatz.

Szatt

Prezentujemy drugi z remiksów singla „Warning”, autorstwa Szatt’a.

Sinsky

Marsz imperialny jakiego nie znacie – oto zwycięzca konkursu na najlepszy remix singla Wuzet x Porchy x Matheo – Warning. Gratulacje Sinsky!

WARNING on Soundcloud

WARNING Limited

Przygotowaliśmy limitowaną do 100 sztuk wersję singla